Z WWL-nieruchomości wynajmuj bezpiecznie i ciesz się zyskiem!

- Masz już dojść niepłacenia czynszu przez najemcę?
- Nie masz czasu na bieżące naprawy w mieszkaniu i ciągłe poszukiwania nowych najemców?
- Boisz się, że najemca przestanie płacić i nie będziesz mógł go wyegzekwować ?
- Mieszkasz za granicą i chcesz z delegować opiekę nad twoim mieszkaniem?

Jeśli chcesz mieć stały dochód z najmu, cenisz swój czas, nie chcesz rozwiązywać kłopoty powstałe w zakresie wynajęcia mieszkania, ani narażać się na straty finansowe związane z pustostanem czy dewastowaniem mieszkania – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Co oferujemy?

Posiadanie mieszkania na wynajem to szansa na spory comiesięczny zarobek, ale i długa lista obowiązków związanych z opieką nad mieszkaniem. Trzeba dbać o stan techniczny i wizualny nieruchomości, zabiegać o najemców, opłacać media, w razie potrzeby – egzekwować należności, czyli stale inwestować swój czas i energię, żeby uzyskać określony dochód. Dodatkowe problemy pojawiają się w sytuacji, kiedy mieszkanie nie jest wynajęte albo gdy zostało zdewastowane przez poprzednich najemców. Co wtedy?

Nasza firma WWL- nieruchomości już od 5 lat zajmuję się rozwiązaniem waszych wyzwań takich jak Sprzedaż/Kupno nieruchomości. W ramach naszej działalności już od kilku lat oferujemy zarządzanie nieruchomości przy wynajmowaniu. Profesjonalnie zaopiekujemy się mieszkaniami powierzonymi nam przez ich właścicieli. Działamy na terenie Warszawy i w jej okolicach.

 

Co zarządzanie będzie oznaczało dla Ciebie w praktyce?


- Opłacony czynsz każdego miesiąca – Kontrolujemy oraz weryfikujemy najemców, aby regularnie płacili ustalony czynsz.
- Długoterminowa umowa- Oferujemy Ci długoterminową umowę, więc nie musisz ciągle szukać nowych najemców.
- Strona formalna – Nie musisz się martwić o kwestie formalne, przygotujemy wszystko od A do Z.
- Przygotowanie mieszkania – Możemy zająć się całościowym przygotowaniem mieszkania do wynajęcia. Wspólnie ustalamy zakres zmian i dogodne warunki rozliczenia kosztów.
- Bierzemy na siebie najemców – Odpowiadamy za wynajęcie mieszkania, dbamy, aby nasi lokatorzy byli osobami odpowiedzialnymi i bezproblemowymi
- Opieka nad mieszkaniem – Kompleksowo opiekujemy się nieruchomością: regulujemy opłaty, podajemy stany liczników administratorom budynku, troszczymy się o skład osobowy w mieszkaniu, kontaktujemy się z najemcami. Załatwiamy wszystkie sprawy związane z realizacją umowy.
- Zadbamy o stan techniczny i wizualny – W przypadku powstałych awarii różnego typu - natychmiast rozwiązujemy problem.
- Kontakt i wzajemne zaufanie – przez cały czas trwania naszej współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza firma to profesjonalny zespół, który chętnie udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie powstałe zapytania.
 


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.