Mieszkania
Mieszkania
Działki
Działki
Komercyjne
Komercyjne
Inwestycje
Inwestycje
Inwestycje

Kariera

Dziś zespół WorldWide Life - to zgrany zespół profesjonalistów o podobnych poglądach, w którym oddanie wspólnej sprawie łączy się z chęcią samorealizacji i rozwojowi całej firmy.

Interesuje Cię praca w nieruchomościach?

Jesteś samodzielny, kreatywny, dobrze zorganizowany oraz chcesz być niezależnym i zdobyć wolność finansową ?

- to ta oferta jest dla Ciebie.

Niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobyć, dołącz do nas i osiągaj sukcesy jako : Agent / Doradca ds. Nieruchomości

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów
  • pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż
  • doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • prezentowanie i obsługa transakcji
  • realizacja transakcji
  • współpraca z Zespołem

Oferujemy:

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • elastyczny czas pracy
  • ciągły rozwój zawodowy
  • pomoc w budowaniu własnej marki osobistej
  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji na odpowiedzialnym stanowisku
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • profesjonalnie przygotowane szkolenia niezbędne do wprowadzenie Cię do świata obrotu nieruchomościami
  • nielimitowany dostęp do Akademii Nieruchomości "WorldWide Akademia"

Aplikuj do nas: rekrutacja@wwl-nieruchomosci.pl